Video izle sitesi

Günümüzde web sitelerinde öncelikle gelen sosyal medya ağırlığı siz kullanıcılara da yansıtılmaktadır. Özellikle sosyallik olayı bilindiği üzere video sitelerinde yapılmaktadır. Çünkü video izleme siteleri en sosyal olduğumuz, olabileceğimiz sitelerdir.

Video izle

Gündeme dair konular, yeni videolar, son dakika haberler, dizi ve vizyona giren film fragmanları ve bunları kim daha önce face,twitter gibi sitelerde paylaşırsa arkadaşları arasında popülerlik kazanmaktadır. Sosyallik de böle bir olaydır. Kendimize güzel gelen bir video’yu yakınlarımızla da paylaşırız. Bu sayede güler , eğleniriz veya bir mesaj alır veririz. Belkide ibretlik bir olayı paylaşırız ve ders çıkarılmasını isteriz. video izle şeklinde tarayıcımızın arama motoruna yazarız ve üstlerde gördüğümüz sitelerden girmeye başlarız. İlk sıralardan aşağı doğru gidildikçe daha yeni daha kalitesiz siteler karşımıza çıkacaktır. Bu kelime video sitelerindeki kaliteyi belirleyen ilk unsurlardan biri olabilir. Girdiğimiz sitelerde bir videoyu izleriz ve beğenirsek paylaşırız. Sonra bir alt kısımda benzer videolar çarpar gözümüze ordan hemen bir başka videoya geçiş yaparız. Bunu da izleriz ve beğenirsek paylaşırız yakınlarımızla. İşte video izleme sitelerinde böyle bir döngü bizi büyülemeye sahiptir. Ama tabi her yeni açtığımız videoyu izleyebiliyorsak, beğeniyorsak işte bu kaliteli site göstergesidir.

Sizide bu güzel sosyal büyüye katmak istiyoruz. Bunun için video izle sitemizi sizlerle paylaşıyoruz. Biz kalitemize güveniyoruz. Sizleri memnun edeceğimize inanıyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s